Lalka Barbie i wielka ciężarówka

barbie

Gwiazda youtuba, polska Barbie 2019, Barbie Shero (czyli damska wersja hero).

Kto, jak kto, ale ludzie z branży powinni doskonale wiedzieć, kogo te wszystkie określenia dotyczą. Chodzi o panią Iwonę Blecharczyk, która od kilkunastu lat spełnia się (i sprawdza!) jako Trucking Girl, przełamując wiele stereotypów. Kobieta – zawodowy kierowca transportu specjalistycznego wielkogabarytowego. W dodatku blondynka, bardzo ładna kobieta. Historia jej kariery była wielokrotnie opisywana.
Swoją pasją dzieli się z publiką wykorzystując możliwości, jakie dają media społecznościowe. Ilości fanów na Facebooku, obserwujących na Instagramie czy subskrybentów na Youtube świadczą dobitnie, że robi to z powodzeniem.
Zawodowy i wizerunkowy sukces pani Iwony zauważyli producenci najpopularniejszej lalki świata. Została wybrana za wzór polskiej Barbie anno domini 2019. „Barbie od 60 lat daje dziewczynkom możliwość identyfikowania się ze swoją lalką i wyobrażania sobie przyszłych ról poprzez zabawę. W myśl filozofii „Możesz być kim chcesz” zachęca do przekraczania własnych granic, a wcielając się w różne role społeczne i zawodowe, odkrywa przed dziewczynkami całe spektrum możliwości, jakie stoją przed nimi w dorosłym życiu.”
Tegoroczną inspiracją dla dziewcząt oraz kobiet w Polsce ma być Iwona Blecharczyk.  Panie za kółkiem w samochodach ciężarowych mogą stać się lekarstwem na największą bolączkę branży transportowej, jaką jest utrzymujący się od kilku lat niedobór kierowców.

barbie

Polskiej Barbie Shero 2019 gratulujemy i życzymy szerokiej drogi!

 

Źródło: youtube, warszawa.naszemiasto, fb, informacje prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *